www.citybeach.cz
........................STAVEBNÍ TEAM BUILDING...............20 KČ/OS.............PŘILBA A VESTA ZDARMA
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BUILD :: NOVÁ SLUŽBA PRO KLIENTY CITY BEACH :::

CITY BUILD V RÁMCI NABÍDKY SKUPINY CITY

Po úspěchu volejbalové služby CITY BEACH a lyžařské služby CITY SKI a ostatních přidružených služeb v kampani "Boj proti nudě v Brně" jako například SEX ON THE BEACH nebo SEX ON THE GAUČ si vás dovolujeme upozornit na zbrusu a zcela a úplně novou službu CITY BUILD.

TEAM BUILDING JAKO VZDĚLÁVACÍ RELAX PRO PRO KANCLARBEITERY

Služba CITY BUILD umožňuje všem kancelářským pracovníkům, kteří sedí celý den před monitorem a vyřizují nudné emaily a vopruz telefonáty, zažít vzrušení, námahu, nebezpečí a zadostiučinění práce na stavbě. Naše služba funguje výborně pro kancelářské kolektivy jako stavební team building pod heslem „BUDUJETE SVŮJ TÝM TÍM, ŽE BUDUJETE!”

NAVŠTIVTE SPIELBERK TOWER JAKO PRVNÍ MEZI VAŠIMI PŘÁTELI

CITY BUILD Za-hoďte své kravaty a kostýmky, na-hoďte na sebe přilby a vesty a hurá na stavbu. Díky našim preferenčním vztahům s mezinárodní skupinou CTP máme tu čest vás jako první a jediní v Brně pozvat na prohlídku nové budovy SPIELBERK TOWER, která je aktuálně nejvyšší stavbou v Jihomoravském kraji. Skelet je již hotov, a tak na vlastní oči uvidíte práci na jednotlivých patrech. První na vrcholu dostane pivo zdarma.

ZKUŠENÍ A VYŠKOLENÍ PRŮVODCI

Pavel Trčala Everest Vaším jističem při výstupu a bavičem při sestupu bude nejmladší Čech na Everestu a legendární moderátor zájezdů CITY SKI, Pavel, Pavel Trčala. Na odbornost výkladu osobně dohlédne pan inženýr a stavbyvedoucí v jedné osobě, pan Tomáš Králík. Dotazy ohledně zapeklitých finančních prognóz plánování výstavby vám rád zodpoví pan Karel Smejkal. Jelikož se budete pohybovat v nebezpečném prostředí, je potřeba již od začátku exkurze nastolit přátelskou atmosféru. Všechny členy expedice můžete oslovovat familierně. Průvodci pro vás budou tedy: “Pavlíček, Králíček, Karlíček”.

DOBRÝ POCIT Z POMOCI DRUHÝM

HABITAT FOR HUMANITY CITY BUILD je jediná služba svého druhu, která vám přináší nejen možnost pokochat se divy stavebního inženýrství, ale také se aktivně zapojit do procesu výstavby. Inspirovali jsme se americkou organizací HABITAT FOR HUMANITY, které movití manažeři platí až dva tisíce dolarů za to, aby mohli v rozvojových zemích místním obyvatelům postavit střechu nad hlavou. Tuto službu jsme umně transformovali do středoevropských reálií. Vy zaplatíte pouze dvacet korun za to, abyste firmě SKANSKA mohli namíchat pohledový beton, nebo vynosit elektroinstalaci do čtrnáctého patra. Těšit vás bude dobrý pocit sounáležitosti s nadnárodní organizací. Nejlepší z vás budou vybráni na tříměsíční neplacenou stáž.

DOBROČINNÝ ROZMĚR SLUŽBY CITY BUILD

SAVE A BUNNY Veškerý profit služby CITY BUILD bude věnován na podporu americké neziskové organizace „Save a bunny“. Tuto velmi prospěšnou instituci můžete podpořit také přímo darováním mrkvičky. Například, za dvacet pět dolarů získá zachráněný králíček deset mrkviček a vy získáte pohlednici s poděkováním. Více informací naleznete na: www.saveabunny.org

DOKUMENTACE

Vaši historickou návštěvu zvěčníme ve formátu JPG, PNG, GIF, DVD, TIFF, VHS, VCD, AVI, MPG, MOV, MTS, nebo jakkoli si budete přát, případně vás namalujeme štětcem a vodovými barvami. Vaše zážitky osmdesát metrů nad zemí vystavíme na Facebooku, abyste se mohli již večer po návštěvě chlubit kamarádům.

REZERVACE

Takže milí zlatí rezervujte, bookujte, nebo se prostě a jednoduše přihlašte! Nikdo jiný vám nenabídne tuto exkluzivní službu za pouhých dvacet korun. Díky této bezprecedentní ceně je o naši službu obrovský zájem, a proto je nutná včasná rezervace. Platbu můžete provést hotově, jednou dvacetikorunou, dvěma desetikorunami, čtyřmi pětikorunami, nebo pytlíčkem mrkvičky.


Výstavba CITY BEACH