www.citybeach.cz
.....................................BEACH VOLEJBAL BRNO...............OD 100 KČ/HOD
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BEACH KONTAKT :::

POZOR! Než zavoláte, přečtěte si pozorně kontaktní informace níže a také informace rezervacích v rubrice Rezervace a informace o cenách v rubrice Ceny. Nechceme, abyste zbytečně utráceli za telefon, když Vám budeme vysvětlovat ceník a dávat Vám podrobné instrukce, na kterém semaforu odbočit doleva, na kterém doprava, a na kterém si dát pozor na měření rychlosti.

Pro dlouhodobé rezervace, prosím, pište: pavel.trcala(zavináč)citysports.cz

Pro ad hoc rezervace, prosím, volejte na: +420 737 449 818

Veškeré informace ohledně rezervací naleznete v rubrice Rezervace. Prosíme, nevolejte dokud si neprostudujete sekci Rezervace a také sekci Pravidla.

Ceny naleznete v rubrice Ceny. Ostatní méně nebo více podstatné kecy naleznete v dalších rubrikách. Je toho celkem hodně, takže si vyčleňte jednu jízdu osmičkou z Bohunic do Líšně na četbu našich stránek.

CITY BEACH lokace:

Klikněte na mapu pro zobrazení v mapovém prohlížeči

Faktická poloha: 49°10'57.7"N 16°36'37.6"E nebo decimálně 49.182700, 16.610434

Adresa do navigace: Rosická 20, Brno, 602 00. Kurty jsou reálně ještě pár set metrů západně směrem k řece. Toto je však nejbližší možná adresa, kterou většina navigací pochopí. Pokud Vám přesto navigace řekne, že tato adresa neexistuje, tak ten krám vyhoďte z okýnka a raději si naštudujte naše podrobné direkce.

Autem:

Od Vídně a od Prahy: Dostaňte se na Exit D1 194 a jeďte po ulici Heršpické směrem na centrum. Přejeďte řeku Svratku a zabočte doprava. Pokračujte směrem k autobusovému nádraží Zvonařka. Projedete pod viaduktem, za kterým po cca sto metrech zastavíte na semaforu. Pokud na semaforu bude zelená, tak zastavovat nemusíte a můžete pokračovat dále po ulici Opuštěná. Asi sto metrů za semaforem uvidíte po pravé straně malou asfaltovou odbočku. Odbočte. Před sebou uvidíte náš areál. Zaparkujte auto, vytáhněte klíčky ze zapalování a běžte na písek.

Od Bratislavy: Dostaňte se na Exit D1 196 a jeďte po ulici Hněvkovského směrem do centra. Když budete mít po levé straně autobusové nádraží Zvonařka zabočte doleva. Po pravé straně nyní budete mít nákupní centrum Vaňkovka. Pokuste se překonat naléhání Vaší přítelkyně, která chce Vás a Vaši peněženku zlákat na nákupy v západoevropských obchodech. Nyní máte poslední možnost Vaši přítelkyni, bez Vaší peněženky, vysadit a poslat ji do Vaňkovky samotnou. Na semaforu zabočte doleva a jeďte ulicí Rosická kolem myčky autobusů a kolem velké haly Tourbus až k řece. Zastavte před kolejí vlečky a směrem na sever uvidíte kurty. Zaparkujte auto na asfaltovém place, vytáhněte klíčky ze zapalování a běžte na písek.

Od Olomouce: Dostaňte se na Exit D1 203 a jeďte po ulici Ostravská směrem do centra. Pokračujte po městském okruhu od východu. Po levé straně bude autobusové nádraží Zvonařka a po pravé straně bude nákupní centrum Vaňkovka. Pokuste se překonat naléhání Vaší přítelkyně, která chce Vás a Vaši peněženku zlákat do Vaňkovky. Nyní máte poslední možnost Vaši přítelkyni, bez Vaší peněženky, vysadit a poslat ji do Vaňkovky samotnou. Na semaforu zabočte doleva a jeďte ulicí Rosická kolem myčky autobusů a kolem velké haly Tourbus až k řece. Zastavte před kolejí vlečky a směrem na sever uvidíte kurty. Zaparkujte auto na asfaltovém place, vytáhněte klíčky ze zapalování a běžte na písek.

Od Svitav: Projeďte kolem Řečkovic směrem na Pisárky a pokračujte po městském okruhu po ulici Poříčí. U haly Rondo pokračujte směrem k autobusovému nádraží Zvonařka. Projedete pod viaduktem, za kterým po cca sto metrech zastavíte na semaforu. Pokud na semaforu bude zelená, tak zastavovat nemusíte a můžete pokračovat dále po ulici Opuštěná. Asi sto metrů za semaforem uvidíte po pravé straně malou asfaltovou odbočku. Odbočte. Před sebou uvidíte náš areál. Zaparkujte auto, vytáhněte klíčky ze zapalování a běžte na písek.

Šalinou:

Z Hlavního nádraží: Šalina číslo "8" na stanici Křídlovická a pěšky po proudu řeky po cyklostezce. Za železničním viaduktem pokračujte po cyklostezce a po sto metrech uvidíte kurty po levé straně. Nebo můžete jet nově šalinou číslo "12" po ulici Plotní na stanici Autobusové nádraží a poté pěšky přes prostory autobusového nádraží a následně po ulici Rosická kolem Dolního nádraží. Pokud váháte, kterou šalinu vybrat, tak vězte, že je to pět set metrů od osmičky a pět set mětrů od dvanáctky. Takže si vyberte šalinu, která je pro Vás výhodnější s ohledem na Vaši práci, či místo bydliště. Pro pokročilé je tu možnost přijet například z práce z Komárova dvanáctkou a následně pokračovat na tinderande do Bohunic osmičkou. Ale takové kombinace jsou již opravdu vyšší dívčí.

Busem MHD:

Z Mendláku: Autobus číslo "44" na stanici Autobusové nádraží. Po chodníku se vraťte zpět směrem k řece. Minete modrou pumpu EuroOil a po sto metrech uvidíte banner CITY BEACH. Od zastávky busu je to k nám pouze tři sta metrů.

Z Bohunic a Lískovca: Autobus číslo "79" na stanici Autobusové nádraží. Po chodníku se vraťte zpět směrem k řece. Minete modrou pumpu EuroOil a sto metrů za ní uvidíte banner CITY BEACH. Od zastávky busu je to k nám pouze tři sta metrů.

Linkovým busem:

Ze Zvonařky: Pokud jste z lontu a jezdíte do metropole busem na Zvonařku a nic jiného v Brně neznáte, tak je to v poho, protože náš areál je jen pár set metrů od Autobusového nádraží Zvonařka. Na Zvonařce vylezte z busu a běžte po Opuštěné po chodníku směrem k řece. Minete modrou pumpu EuroOil a sto metrů za ní uvidíte areál CITY BEACH. Jestli se chcete vyhnout provozu na Opuštěné, tak můžete jít po ulici Rosická kolem Dolního nádraží.

Upozornění:

Pokud neumíte používat počítač k tomu, abyste trefili na určité místo v Brně, tak je velmi pravděpodobné, že nebudete umět použít Vaše hnáty, abyste trefili balón na určité místo na kurtu. Před hrou nám můžete zavolat a zeptat se: "Su debil a neumím číst v mapě..." My vás budeme rádi navigovat na naše webové stránky, kde, jistě uznáte, máme direkce dost polopaticky popsány. Při hře nám však nemůžete zavolat: "Jak do toho balónu mám trefit, aby spadl do hřiště, a aby ho soupeř nevybral..."

Oficiální informace:

Investorem a provozovatelem areálu CITY BEACH Brno je firma CITY SPORTS s.r.o.

CITY SPORTS s.r.o.
Veveří 17
Brno
602 00

IČO: 293 03 788

Zodpovědná osoba:

Pavel Trčala
pavel.trcala(zavináč)citysports.cz
+420 737 449 818


BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY || VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING || ČESKÁ ASOCIACE PLÁŽOVÉHO TENISU || ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ || PAVEL TRČALA