www.citybeach.cz
.....................................BEACH VOLEJBAL BRNO...............OD 100 KČ/HOD
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BEACH PRAVIDLA :::

Obecná pravidla:

 • Všichni hráči hrají na vlastní nebezpečí. Firma CITY SPORTS s.r.o. jakožto provozovatel areálu CITY BEACH není zodpovědná za škody nebo poranění hráčů nebo třetích osob. Rezervací hracího času na CITY BEACH prokazují všichni hráči své fyzické schopnosti hrát a svou psychickou způsobilost odolávat ponižování a šikaně spoluhráčů po špatně zahraném balónu.

Předměty v písku:

 • Před zahájením hry se musejí všichni hráči ujistit, že na písku nejsou nebezpečné předměty, jako jsou kameny, skleněné či plastové lahve, zapomenuté brýle, hračky, nebo neexplodovaná munice z doby obléhání Brna Švédy. Pokud hráči najdou cizí předměty v písku, musejí je přesunout z hrací plochy. Nemáme povoleno postavit kolem kurtů plot, a proto je zvýšená pravděpodobnost, že se na kurty dostanou cizí předměty. Předem Vám děkujeme za obezřetnost. Pokud najdete v písku zakopaného psa, tak zvedněte ruku řeknete ostatním hráčům: "Tak tady je ten zakopanej pes!"

 • Skleněné lahve, ostatní předměty ze skla a potraviny nejsou povoleny na písku. Hra na CITY BEACH pod vlivem alkoholu, etanolu, okeny a dvousložkových lepidel není povolena. V případě, že budete přistiženi s bílým uhlím v oblasti CITY BEACH, budete přivázáni ke sloupku a bude Vám promítán film o škodlivém účinku tohoto svinstva na Vaše zdraví, na zdraví Vašich dětí a také na zdraví dětí v Jižní Americe, které jsou kvůli Vaši snobské koksové neřesti unášeny a stávají se z nich sirotci. Pokud tedy holdujete bílému prášku pro namyšlené právníky a doktory, vyhněte se našemu areálu velkým obloukem a choďte kanálama. A nejlépe v nich zůstaňte, abyste nebyli špatným příkladem pro mládež. Jestli chcete jen tak normálně chlastat, tak doporučujeme konzumaci po hře. K dispozici máme bar a nápoje za lidové ceny.

Děti:

 • Malé děti si mohou hrát na písku pouze pod dohledem rodičů. Velké děti si mohou hrát tak, aby je u toho rodiče neviděli. Rodiče si mohou hrát tak, aby je u toho neviděli malé ani velké děti.

Míče:

 • Míče letící mimo kurty jsou odpovědností hráčů. Hráči musejí rychle a bezpečně vrátit míče zpět na kurty. Kdo ztratí svůj míč, má problém se svou herní skupinou. Kdo ztratí míč zapůjčený od personálu CITY BEACH, má problém s majitelem CITY BEACH. V minulosti nebyly ojedinělé případy, kdy musely členky týmů, které ztratily míč CITY BEACH odpracovat tuto ztrátu přímo na kurtech CITY BEACH. Tyto hráčky například klečely a vytrhávaly travičky z písku. Nepovolili nám postavit kolem hřiště oplocení. Prosíme hrejte tak, aby míče nelétaly až na Zvonařku. Pokud neumíte hrát, tak se raději míčů nedotýkejte a jenom se dívejte na ostatní hráče a konzumujte nápoje z naší nabídky.

Odpovědnost:

 • Firma CITY SPORTS s.r.o. jakožto provozovatel areálu CITY BEACH nenese odpovědnost za ztracené nebo odcizené předměty. Pokud jdete hrát volejbal s kabelkou Luis Vuitton, tak jste ale ausgerechnet a neřkuli pravděpodobně úplná kráva. Pokud tuto kabelku zapomenete na hřišti, může se stát, že bude tato kabelka transferována do ložnice milenky spoluhráče jiné skupiny, nebo do zastavárny na Cejlu, dle toho, jestli si kabelky všimne jako první pan Petr nebo pan Vlastimil. Prosím, uvědomte si, že, bydlíte ve Východní Evropě a pravděpodobnost, že zapomenuté věci zůstanou ležet tam, kde jste je ponechali je opravdu miniskulní.

 • Firma CITY SPORTS s.r.o. jakožto provozovatel areálu CITY BEACH nenese odpovědnost za zranění nebo úmrtí hráčů a třetích osob a to z jakýchkoli důvodů. Hra na kurtech CITY BEACH a pohyb v areálu je na vlastní nebezpečí.

 • Prosím, chovejte se zdvořile na kurtech a respektujte ostatní hráče. Pokud váš servis letí mimo hřiště, házení písku na spoluhráče není na místě.

 • Každý tým musí po hře uhrabat své hřiště. Tento úkon je velmi oceněn následujícím týmem, který tak nemusí hrát v oraništi po prasatech. Díky našemu sofistikovanému rezervačnímu systému a díky našemu kamerovému monitorovacímu systému vždy přesně víme, kdo na hřišti hrál v danou dobu. Prosím, uvědomte si, že jste všichni dohledatelní. Kdo hraje a nehrabe není čestný. Hráči, kteří nejsou čestní, mohou navštívit CITY BEACH, ale pouze jako podavači balónů.

Pravidla rezervace:

 • Hráči musejí zaplatit plný poplatek za svůj rezervovaný čas, i když odehrají jen část rezervovaného času. Pokud si budete pinkat půl hodiny a pak se vrátíte ke své oblíbené počítačové hře, prosím, neočekávejte slevu.

 • Hráči nemusejí platit žádné poplatky, pokud zruší svou hrací dobu nejméně 48 hodin předem. Spekulativně zabírat místo jinému zájemci o hru je neférové a bude trestáno dle uvážení CITY BEACH. Většinou jsou pachatelé vyhledáni na pracovišti a je jim nasypán písek za krk.

 • Hráči s vlastním míčem mohou začít svou hru bez asistence beach boye. Pokud potřebujete ke hře erární míč CITY BEACH, musíte si zařídit jeho půjčení. Pokud beach boy zrovna někde nesurfuje, tak vám ho mile rád pujčí.

 • Kurty jsou pod dohledem kamer. Velký bratr vidí, co se na kurtech děje ve dne i v noci. Hráči, kteří hrají bez placení, nebudou mít povolenu hru v budoucnosti. Není vyloučeno, že tito hráči budou vystaveni násilí, výsměchu, mučení.

Pravidla hry:

 • Kurt na plážový volejbal má rozměry 8m x 16m.

 • Zápas se skládá ze tří setů. Set vyhraje první tým, který dosáhne 21 bodů. První tým, který získal dvě sady vyhraje zápas. V případě potřeby se hraje třetí set. Tento set vyhraje první tým, který dosáhne 15 bodů. Týmy musí vyhrát o dva body.

 • Týmy mění strany vždy po násobku sedmi bodů. Například pokud tým A má 10 bodů a tým B má také 10, pak další bod způsobí, že oba týmy změní strany; celkové skóre je 21, tedy násobek 7. V třetím setu týmy mění strany po každém násobku 5 bodů.

 • Hráči se střídají v podání, ale nemusejí otáčet pozice.

 • Míč je měkčí, má menší vnitřní tlak, a je o něco větší, než míč na sálový volejbal.

Pravidla dělání dojmu na kurtech:

 • Kolem CITY BEACH vede hlavní brněnská cyklistická stezka. Po této sportovní aortě naší Moravské metropole projíždí spousta šikovných, hezkých, sympatických, mladých dívek, slečen, zdravotních sestřiček, sekretářek ve věku na vdávání nebo na extramaritální aféry, ale také mnoho bohatých, zajištěných, solventních mužů, borců, manažerů, politiků ve věku na ženění, případně v situaci, že si mohou dovolit Vás nezávazně pozvat na dovolenou na ostrov Pag (pokud hrabou jednoruč), nebo na ostrov Mauritius (pokud hrabou obouruč). Tito všichni často zastavují na stezce, opřou svoje nadpasové tukové partie (ženy dvě, muži jednu) o zábradlí a sledují hráče, respektive hráčky, na kurtech.

 • Není až tak důležité, abyste hráli dobře, ale je ausgerechnet neřkuli ponejvýš kruciální, abyste u toho dobře vypadali. Pokud neumíte ani jedno a nechcete být těmito voyery a voyerkami (prosím neplést slovo voyerka se slovem voliérka, což je, jak důvtipně chápete, malá voliéra) od zábradlí rekognoskováni, tak Vám doporučujeme navštívit oddělení masek v papírnictví nebo oddělení punčoch v dámské konfekci. Jednoduchou aplikací těchto pomůcek na Vaši část těla od krku nahoru, získáte úplnou, či částečnou anonymitu při hře. Prosím, vězte, že při tomto postupu není zaručena viditelost přes masku, respektive přes punčochu, což Vám může nadále zhoršit kvalitu Vaší hry. Je to vlastně takový začarovaný kruh.

Aprés-ski pravidla:

 • Po hře se zpravidla všichni hráči ožerou, ti kteří si vykali si potykají a ti, kteří se na sebe přes síť dlouze dívali a u toho propásli sedm podání, mohou zcela ZDARMA vyzkoušet aktivitu Sex on the Beach.

 • CITY BEACH může zajistit seznámení a potykání hráčů a hráček, ale není zodpovědná za vaše aktivity na hřišti nebo po dvaadvacáté hodině. Pokud Vám hráčka z vedlejšího kurtu dá telefon, ale po týdnu kreativních SMS bez odpovědi zjistíte, že číslo neexistuje, CITY BEACH nebere odpovědnost za Vaše zlomené srdce.


BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY || VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING || PAVEL TRČALA || ČESKÁ ASOCIACE PLÁŽOVÉHO TENISU || ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ