www.citybeach.cz
.....................................BEACH VOLEJBAL BRNO.....................OD 100 KČ/HOD
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BEACH ÚVOD :::

CITY BEACH se stala první pláží v kancelářském centru v ČR již na jaře v roce 2009. Naše lokace v rámci Spielberk Office Centre byla výhodná jako místo setkávání zaměstnanců tohoto kancelářského areálu.

CITY BEACH Brno Pavel Trčala

Umístění ve Spielberk Office Centre bylo také pohodlně dostupné pro všechny sportovní nadšence z řad široké veřejnosti. V tomto kancelářském centru byly k dispozici dva kurty.

CITY BEACH Brno Turnaj Spielberk Office Centre

V roce 2010 se CITY BEACH účastnila nabídkového řízení na projekt vyčištění nedalekého území doposud zanedbaného a znečištěného levého břehu řeky Svratky. Jednalo se o opuštěné území vedle ulice Opuštěná. Na pozemcích byly zbytky betonů, skládky a celá oblast byla zarostlá náletovými dřevinami.

CITY BEACH Brno původní stav

Majitel CITY BEACH Pavel Trčala a jeho tým začali území postupně čistit. Když v roce 2011 došlo k poslední fázi výstavby kancelářského komplexu Spielberk Office Centre, byla CITY BEACH přesunuta dle projektu na druhý břeh řeky. Stávající umístění poskytuje adekvátní prostor pro kurty pro plážový volejbal a plážový tenis.

CITY BEACH Brno

Aktuálně máme k dispozici čtyři kurty. Nově vybudovaný sportovní areál nabízí atraktivní místo pro team building, neformální networking nebo prostě k relaxaci v centru města. Ve spolupráci s MČ Brno-střed je v rámci areálu také k dispozici disc golf. Pokud mají hráči vlastní disky, nemusejí za využití hřiště pro disc golf platit. Disky je možné také půjčit v zázemí areálu CITY BEACH.

CITY BEACH Brno skupiny

Pro mnoho pravidelně hrajících týmů je naše lokace v centru města ideální. Skupina přátel pracujících na ruzných koncích Brna si může po hokně dát jednoduše spicha právě na CITY BEACH. Po dobré hře se může parta přesunout kamkoliv do štatlu.

CITY BEACH Brno děti

Snažíme se o rozvoj beach volejbalu, a proto nabízíme základním školám v Brně hru zdarma v rámci výuky tělesné výchovy. Tato nabídka platí ve školní dny od sedmi do dvanácti hodin dopoledne. Na požádání můžeme zdarma půjčit i míče. V případě volné kapacity si u nás mohou děti zahrát zdarma i například v rámci oslav Dne dětí nebo školních výletů.

Studenti středních škol, vysokých škol a ostatní zájemci z řad veřejnosti hrají dle platného ceníku. Více o cenách se dozvíte v rubrice Ceny.

Na CITY BEACH si můžete zahrát beach volejbal nebo beach tenis. Díky naší výhodné poloze na hlavní brněnské cyklistické stezce se můžete po hře projet na kole nebo na bruslích. Přímo vedle CITY BEACH byl vybudován vstup do řeky Svratky, který umožňuje všem návštěvníkům našeho areálu příjemné ochlazení po sportovních výkonech.

CITY BEACH Brno firemní akce

Můžeme pro vás uspořádat firemní akci nebo narozeninovou párty s cateringem, hudbou a zábavou. Pro podrobnější informace o našich službách, prosím, navštivte sekci Služby. Pro doporučení od našich spokojených zákazníků, prosím, klikněte na Reference.

CITY BEACH Brno plné kurty

Herní časy ve všední dny po pracovní době bývají velmi populární. Pokud chcete mít garantováno, že si zahrajete, zvažte celosezónní rezervaci. Nabídneme Vám výrazně výhodnější cenu, než při jednotlivých ad hoc rezervacích. Navíc nebudete muset každý týden obvolávat různé areály a hledat volný kurt. Pokud chcete dlouhodobý pronájem, kontaktujte nás pokud možno před sezonou. Více informací naleznete v rubrice Kontakt.

Během prázdnin pořádáme pro děti sportovní kurzy, které spojují naše další aktivity jako vodní lyžování a wakeboarding na našem vleku CITY WAKE Brno na Brněnské přehradě. Pro více informací o plánovaných akcích navštivte naši rubriku Akce. Prohlédněte si náš web a zarezervujte si hru, nebo se prostě přijďte jen tak podívat na krásný výhled na Špilberk a Petrov.


BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY || VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING || ČESKÁ ASOCIACE PLÁŽOVÉHO TENISU || ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ || PAVEL TRČALA