www.citybeach.cz
.....................................BEACH VOLEJBAL BRNO.....................OD 100 KČ/HOD
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BEACH ÚVOD :::

CITY BEACH se stala první pláží v ČR u řeky v centru města již na jaře v roce 2009. Naše umístění v rámci Spielberk Office Centre bylo výhodné jako místo setkávání zaměstnanců v rámci tohoto kancelářského areálu.

CITY BEACH Brno Pavel Trčala

Umístění ve Spielberk Office Centre bylo také pohodlně dostupné pro všechny sportovní nadšence z řad široké veřejnosti. V této lokaci byly k dispozici dva kurty.

CITY BEACH Brno Turnaj Spielberk Office Centre

V roce 2010 se CITY BEACH účastnila nabídkového řízení na projekt vyčištění nedalekého území doposud zanedbaného a znečištěného levého břehu řeky Svratky. V roce 2011 došlo k poslední fázi výstavby kancelářského komplexu Spielberk Office Centre a CITY BEACH byla přesunuta dle projektu na druhý břeh řeky. Stávající umístění umožnuje CITY BEACH adekvátní prostor pro kurty pro plážový volejbal a plážový tenis.

CITY BEACH Brno duben 2018

Aktuálně máme k dispozici čtyři kurty. Nově budovaný sportovní areál nabízí atraktivní místo pro team building, neformální networking nebo prostě k relaxaci v centru města. Ve spolupráci s MČ je v rámci areálu také k dispozici disc golf. Pokud mají hráči vlastní disky, nemusejí za využití hřiště pro disc golf platit. Disky je možné také půjčit v zázemí areálu CITY BEACH.

Na CITY BEACH si můžete zahrát beach volejbal nebo beach tenis. Díky naší výhodné poloze na hlavní brněnské cyklistické stezce se můžete po hře projet na kole nebo na bruslích.

Pro mnoho pravidelně hrajících týmů je naše lokace v centru města ideální. Skupina přátel pracujících na ruzných koncích Brna si může po hokně dát jednoduše spicha právě na CITY BEACH. Po dobré hře se může parta přesunout kamkoliv do štatlu.

Můžeme pro vás uspořádat firemní akci nebo narozeninovou párty s cateringem, hudbou a zábavou. Pro podrobnější informace o našich službách, prosím, navštivte sekci "Služby". Pro doporučení od našich spokojených zákazníků, prosím, klikněte na "Reference".

Během prázdnin pořádáme pro děti jazykově sportovní příměstský tábor "English on the Beach". Tyto tábory spojují naše další aktivity jako vodní lyžování a wakeboarding na našem vleku v CITY WAKE Brno na Brněnské přehradě. Navštivte naši rubriku "Akce", kde se dozvíte více. Prohlédněte si náš web, zarezervujte si hru prostřednictvím našeho online rezervačního systému, nebo si prostě přijďte zahrát.


BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY || VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING || PAVEL TRČALA || ČESKÁ ASOCIACE PLÁŽOVÉHO TENISU || ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ