www.citybeach.cz
.....................................BEACH VOLEJBAL BRNO............OD 100 KČ/HOD
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BEACH CENY :::

Minimální délka pronájmu jsou dvě hodiny. Začátek pronájmu je vždy v celou hodinu, pokud nás neukecáte jinak. Jistě chápete, že většina normálních lidí chce začít hrát v celou hodinu, a tak Vaše rezervace ve čtvrt nebo o půl je nereálná a je považována za nadmíru nehezký požadavek. Samozřejmě, zeptat se můžete. Rádi bychom Vás však upozornili, že na blbé otázky typu: "Proč si nemůžu kurt rezervovat o půl" poskytujeme agresivní odpovědi typu "Proto!" Ano, mohli bychom Vám mile vysvětlit, že když Vy si dáte kurt o půl, tak tím omezíte partu před Vámi nebo partu po Vás a kurt bude na půl hodiny prázdný. Ale protože je venku vedro, my Vám řekneme pouze "Proto!". Děkujeme za pochopení.

Pronájem kurtů:

Dopoledne [8-12] ... 100 Kč/hod
Odpoledne [12-16] ... 200 Kč/hod
Večer [16-20] ... 300 Kč/hod
Noc [20-24] ... 200 Kč/hod

Inflace:

Pokud jste našimi stálými zákazníky, tak jste si možná všimli, že naše ceny jsou stejné od roku 2009, kdy jsme poprvé otevřeli. Snažíme se tyto ceny držet i do budoucna, ale potřebujeme plné kurty. Vážíme si tedy každé Vaší rezervace.

Slevy:

Pokud prokážete, že jste slušní lidé a živíte se poctivou prací, že Váš tatínek nebo dědeček nebyl komunistickým papalášem, že jste student ze Sudet, že jste studentka z lontu, která si nepřividělává krátkodobým pronájmem vnad, že nedáváte ani nepřijímáte úplatky, je velká šance, že dostanete na hru slevu. Sleva může být například, že zaplatíte pouze hodinu, ale budete hrát dvě. Pokud pracujete jako novodobí otroci ve skleněných krabicích pro zápaďácké vykořisťovatele, ani o slevu nežádejte. Je pravda, že Váš plat je nižší než plat kolegy na stejné pozici například v Říši a Vy začínáte zjišťovat, že nájem v Brně je téměř na stejné výši jako v Říši. Ano, můžete se cítit nespravedlivě ohodnoceni. Avšak Váš rozpočet je vyšší než rozpočet studenta z Hanušovic. Proto by nebylo férové Vám poskytnout slevu. Až dostane student z Hanušovic také prestižní korporátní job jako polorobotizovaný mačkatel kláves CTRL+C a CTRL+V v rámci přesouvání jistě extrémně citlivých dat z jedné honosně důležité excelové tabulky do druhé, tak na slevu také již nebude mít nárok.

Celosezónní pronájmy:

Ad hoc hráči u nás platí standardní ceny, avšak pro firemní skupiny a party kamarádů, kteří si naše kurty pronajmou v určitý čas na celou sezonu, máme přichystanou výraznou slevu. Jako poděkování za Vaši přízeň Vám nabídneme od května do září cenu o dvacet až třicet procent nižší než dle ceníku. K tomu zdarma hry v dubnu a v říjnu a také zdarma náhradní termíny v případě dovolených nebo deště. Jestli chcete také chodit pravidelně, prosíme, kontaktujte nás co nejdříve. Hodiny po pracovní době jsou velmi populární.

Rezervace:

Zavolejte nám, pokud si chcete rezervovat naše kurty ad hoc na určitý den. Telefon Vám s velkou pravděpodobností zvedne majitel areálu Pavel Trčala, který se bude snažit pro Vás najít vhodný hrací čas. Avšak je možné, že telefon zvedne jeho sestra Hana Robinson, která má mnohem vlídnější hlas a přívětivější dikci. Je totiž zpěvačka a práci na hřišti bere jako sourozeneckou výpomoc.

Prosím napište nám email, pokud si chcete booknout každý týden po celou sezónu. V případě rezervace na celou sezonu je možné získat bonusové hodiny zdarma. Kontaktní informace naleznete v rubrice Kontakt.

Pronájem vybavení:

Volejbalový míč ... Zdarma
Raketa na beach tenis ... 50 Kč/hod

Parkování:

Pro klienty CITY BEACH Brno je parkování během hry zcela, úplně a naprosto ZDARMA.

Vjezd na parkovací plochy CITY BEACH Brno je z ulice Opuštěná nebo z ulice Rosická. Můžete k nám tedy přijet jak ze západu, tak z východu po hlavním městském okruhu. Příjezdové instrukce naleznete v rubrice Kontakt.

Občerstvení:

Pivo ... 40 Kč
Limo ... 35 Kč

Aprés-ski aktvity:

Sex on the Beach ... ZDARMA


CITY BEACH Brno


BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY || VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING || ČESKÁ ASOCIACE PLÁŽOVÉHO TENISU || ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ || PAVEL TRČALA