www.citybeach.cz
.....................................BEACH VOLEJBAL BRNO............OD 100 KČ/HOD
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BEACH CENY :::

Minimální délka pronájmu jsou dvě hodiny. Začátek pronájmu je vždy v celou hodinu, pokud nás neukecáte jinak. Jistě chápete, že většina normálních lidí chce začít hrát v celou hodinu, a tak Vaše rezervace ve čtvrt nebo o půl je nereálná a je považována za nadmíru nehezký požadavek. Samozřejmě zeptat se můžete. Rádi bychom Vás však upozornili, že na blbé otázky typu: "Proč si nemůžu kurt rezervovat o půl" poskytujeme agresivní odpovědi typu "Proto!" Samozřejmě, mohli bychom Vám mile vysvětlit, že když Vy si dáte kurt o půl, tak tím omezíte partu před Vámi nebo partu po Vás a kurt bude na půl hodiny prázdný. Ale protože je venku vedro, my Vám řekneme pouze "Proto!". Děkujeme za pochopení.

Pronájem kurtů:

Dopoledne [8-12] ... 100 Kč/hod
Odpoledne [12-16] ... 200 Kč/hod
Večer [16-20] ... 300 Kč/hod
Noc [20-24] ... 200 Kč/hod

Aktuálně se buduje zázemí kurtů, takže nás můžete případně ukecat na slevu. Zkuste například poprosit, že byste zaplatili hodinu, ale hráli dvě hodiny. Třeba to klapne.

Prosím kontaktujte nás telefonicky pokud si chcete rezervovat naše kurty ad hoc na určitý den. Prosím napište nám email, pokud si chcete booknout každý týden po celou sezónu.

Pronájem vybavení:

Volejbalový míč ... Zdarma
Raketa na beach tenis ... 50 Kč/hod

Parkování:

Pro klienty CITY BEACH je parkování během hry zcela, úplně a naprosto ZDARMA.

Vjezd na parkovací plochy CITY BEACH je z ulice Opuštěná nebo z ulice Rosická. Můžete k nám tedy přijet jak ze západu, či z východu po hlavním městském okruhu.

Příjezd:

Pokud pojedete po okruhu ze západu, tedy od od Ronda, tak projedete pod viaduktem, za kterým po cca sto metrech zastavíte na semaforu. Pokud na semaforu bude zelená, tak zastavovat nemusíte a můžete pokračovat dále po ulici Opuštěná. Asi sto metrů za semaforem uvidíte po pravé straně malou asfaltovou odbočku. Odbočte. Před sebou uvidíte naši pláž. Zaparkujte auto, vytáhněte klíčky ze zapalování a běžte na písek.

Pokud pojedete po okruhu od východu, tedy od Zvonařky, tak za autobusovým nádražím odbočte doleva. Pokuste se překonat naléhání Vaší přítelkyně, která chce Vás a Vaši peněženku zlákat do Vaňkovky. Nyní máte poslední možnost Vaši přítelkyni, bez Vaší peněženky, vysadit a poslat ji do Vaňkovky samotnou. Na semaforu zabočte doleva a jeďte ulicí Rosická kolem myčky autobusů a kolem velké haly Tourbus až k řece. Zastavte před kolejí vlečky a směrem na sever uvidíte kurty. Zaparkujte auto na asfaltovém place, vytáhněte klíčky ze zapalování a běžte na písek.

Občerstvení:

Pivo ... 30 Kč
Limo ... 30 Kč

Pozor! Aktuálně dokončujeme zázemí kurtů, takže bar ještě není k dispozici.

Aprés-ski aktvity:

Sex on the Beach ... ZDARMA


CITY BEACH Brno


BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY || VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING || PAVEL TRČALA || ČESKÁ ASOCIACE PLÁŽOVÉHO TENISU || ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ