www.citybeach.cz
.....................................BEACH VOLEJBAL BRNO.....................OD 100 KČ/HOD
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BEACH REZERVACE :::

:: REZERVACE KURTŮ ::

POZOR! Než zavoláte, přečtěte si pozorně rezervační informace níže, abyste zbytečně neutráceli za telefon, když Vám budeme vysvětlovat instrukce.

Pro dlouhodobé rezervace, prosím, pište: Pavel Trčala [pavel@trcala.com]

Pro ad hoc rezervace, prosím, volejte na: +420 737 449 818

Minimální doba pronájmu kurtu jsou dvě hodiny. Aktuálně se buduje zázemí kurtů, takže nás můžete případně ukecat na slevu. Zkuste například poprosit, že byste zaplatili hodinu, ale hráli dvě hodiny. Třeba to klapne.

:: POZOR! TAKE YOUR WATER! ::

Budova zázemí je v současné době ve výstavbě, takže fungují jen kurty. K dispozici jsou společné záchody pro návštěvníky beach volejbalu a disc golfu, ale tyto záchody nemají tekoucí vodu. Nyní také nefunguje občerstvení, takže si do Vaší igelitky přibalte balenou vodu za čtyři koruny devadesát halířů z Lidlu. Pokud máte obavu, že na balenou vodu holku na vedlejším kurtu nesbalíte, tak kupte nealko pivo s višňovou příchutí. Podle nejnovějších průzkumů prý teď holky letí na kombinaci nealko piva a BMW X6.

:: POZOR! LEAVE YOUR ISSUES AT HOME! ::

Zázemí kurtů je nyní ve výstavbě, takže pokud máte nějaké připomínky, nechte je v Líšni, v Bohunicích, na Lesné, nebo lontu, pokud máte tu smůlu a nepocházíte z metropole a jste odsouzeni ke každodennímu ortelu dojíždění vlakem, na kole, busem, autem, případně helikoptérou. Jinými slovy, Vaše problémy zanechejte v místě Vašeho bydliště, nebo na CITY BEACH nechoďte. Po dostavbě budovy zázemí budete mít k dispozici převlékárnu a občerstvení.

:: EXTRA HRA ZDARMA ::

Minimální doba pronájmu kurtu jsou dvě hodiny. Konec pronájmu je dvě hodiny od začátku pronájmu, pokud si kurt nepronajmete na delší dobu. V případě, že se Vám hraje dobře a máte celkově "dobrý čas", tím myslíme spisovně, že "you are having a good time", tak si můžete hru prodloužit na jak dlouho chcete. Tedy v případě, že po Vás nikdo nemá rezervaci. To by Vás samozřejmě vyfakovali hráči, kteří přicházejí po Vás. Za prodloužení Vám nebudeme účtovat extra. Pokud víte, že chcete určitě tři hodiny, zabookujte si je předem. Zejména v odpoledních hodinách vzhledem k popularitě kurtů po Vás s velkou pravděpodobností bude hrát další tým.


Sex On The Beach


BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY || VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING || PAVEL TRČALA || ČESKÁ ASOCIACE PLÁŽOVÉHO TENISU || ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ