www.citybeach.cz
.....................................BEACH VOLEJBAL BRNO.....................OD 100 KČ/HOD
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BEACH REZERVACE :::

:: REZERVACE KURTŮ ::

POZOR! Než zavoláte, přečtěte si pozorně rezervační informace níže a také informace o cenách v rubrice Ceny a také informace o příjezdu v rubrice Kontakt. Nechceme, abyste zbytečně utráceli za telefon, když Vám budeme vysvětlovat ceník a dávat Vám podrobné instrukce, na kterém semaforu odbočit doleva, na kterém doprava, a na kterém si dát pozor na měření rychlosti.

Pro dlouhodobé rezervace, prosím, pište na: pavel.trcala(zavináč)citysports.cz

Pro ad hoc rezervace, prosím, volejte: +420 737 449 818

Dovolujeme si Vás požádat, abyste po telefonickém dohodnutí ad hoc termínu poslali také email, ve kterém uvedete Vaše jméno, kontakt, dohodnutý čas a zda máte vlastní míč, nebo potřebujete půjčit míč. Půjčení míčů pro beach volejbal je zdarma.

:: EXTRA HODINA ZDARMA ::

Minimální doba pronájmu kurtu jsou dvě hodiny. Konec pronájmu je dvě hodiny od začátku pronájmu, pokud si kurt nepronajmete na delší dobu. V případě, že se Vám hraje dobře a máte celkově "dobrý čas", tím myslíme spisovně, že "you are having a good time", tak si můžete hru prodloužit klidně o další hodinu. Tedy v případě, že po Vás nikdo nemá rezervaci. To by Vás samozřejmě vyhodili hráči, kteří přicházejí po Vás. Za prodloužení Vám nebudeme účtovat extra. Pokud víte, že chcete určitě tři hodiny, zabookujte si je předem. Zejména v odpoledních hodinách po Vás s velkou pravděpodobností bude hrát další tým.

:: DOTAZY ::

Veškeré informace ohledně našich kurtů naleznete na našich stránkách. V případě, že máte nějaké dotazy, tak Vás rádi vyslechneme, ale velmi pravděpodobně Vás odkážeme na naše stránky. Je možné, že jsme něco zapomněli na stránky napsat. Pokud myslíte, že by na stránkách mělo být něco doplněno, prosíme, napište nám a my tak učiníme.

Pokud tedy cítíte neodkladnou potřebu se nás na něco zeptat, zavolejte nám. Vaše dotazy nemusíte klást pouze telefonicky. Pokud neradi telefonujete, nebo nechcete, aby Vás slyšeli kolegové, jak si v pracovní době plánujete soukromé sportovní aktivity, můžete nám také napsat email na adresu uvedenou výše.

:: PRAVIDLA REZERVACE ::

Vaše kontaktní informace potřebujeme pro komunikaci s Vámi a očekáváme, že Vaše informace budou pravdivé. Když si u nás například zapomenete šalinkartu a my nebudeme mít kontakt, může se stát, že na Vaši šalinkartu bude tři dny jezdit paní Květoslava z Trboušan.

Rezervací herního času souhlasíte s pravidly CITY BEACH Brno. Plné znění pravidel naleznete v sekci Pravidla.

:: KVALITNÍ SERVIS ::

Abychom Vám mohli nabídnout nejlepší služby, potřebujeme, aby se o našem našem areálu dozvěděli také ostatní. Pokud se Vám u nás líbí, prosím, pomožte nám a pošlete odkaz na naše stránky také Vašim kamarádům, kamarádkám, bývalým přítelkyním i budoucím tchýním. Pokud byste nám chtěli poradit, abychom něco vylepšili, napište to, prosím, přímo nám a ne na nějaké sociální sítě. Naším cílem je poskytovat kvalitní servis všem sportovcům v Brně a můžeme tak učinit pouze pokud budeme mít od Vás zpětnou vazbu. Předem děkujeme.


Sex On The Beach


BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY || VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING || ČESKÁ ASOCIACE PLÁŽOVÉHO TENISU || ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ || PAVEL TRČALA