www.citybeach.cz
.....................................BEACH VOLEJBAL BRNO.....................OD 100 KČ/HOD
Novinky
Úvod
Rezervace
Služby
Ceny
Akce
Pravidla
Tým
Galerie
Reference
Tisk
Linky
Kontakt

English

::: CITY BEACH REZERVACE :::

:: REZERVACE KURTŮ ::

POZOR! Než zavoláte, přečtěte si pozorně rezervační informace níže, abyste zbytečně neutráceli za telefon, když Vám budeme vysvětlovat instrukce.

Pro dlouhodobé rezervace, prosím, pište: Pavel Trčala [pavel@trcala.com]

Pokud si chcete jen tak zahrát během jara 2018, máme pro Vás dobrou zprávu. Můžete hrát úplně a zcela zdarma. Podmínkou hry zdarma je, že si přidáte CITY BEACH Brno na FB a krásně se nafotíte při hře s Petrovem a Špilberkem v pozadí. A pak ty fotky hodíte na FB.

:: POZOR! NO NETS! ::

Protože nám ukradli sítě, musíte si přinést vlastní síť.

:: POZOR! NO BALLS! ::

Protože ještě budujeme zázemí kurtů, tak je aktuálně na CITY BEACH zrušeno půjčování balónů. Přineste si vlastní.

:: POZOR! TAKE YOUR WATER! ::

Budova zázemí je v současné době ve výstavbě, takže fungují jen kurty. K dispozici nyní není převlékárna. Nyní také nefunguje občerstvení, takže si do Vaší igelitky laskavě přibalte balenou vodu za čtyři koruny devadesát halířů z Lidlu. Pokud máte obavu, že na balenou vodu holku na vedlejším kurtu nesbalíte, tak kupte sixpack nealko piva. Podle nejnovějších průzkumů prý teď holky letí na kombinaci nealko piva a BMW X6.

:: POZOR! LEAVE YOUR ISSUES AT HOME! ::

Hra na kurtech je nyní zadarmo, takže pokud máte nějaké připomínky, nechte je v Líšni, v Bohunicích, na Lesné, nebo lontu, pokud máte tu smůlu a nepocházíte z metropole a jste odsouzeni ke každodennímu ortelu dojíždění vlakem, na kole, busem, autem, případně helikoptérou. Jinými slovy, Vaše problémy zanechejte v místě Vašeho bydliště, nebo na CITY BEACH nechoďte. Po dostavbě budovy zázemí bude platit ceník. Kdo si kurty zabookuje a pak nedorazí, je povinnen zaplatit poplatek za hru dle pravidel CITY BEACH.

:: EXTRA HRA ZDARMA ::

Konec pronájmu je dvě hodiny od začátku pronájmu, pokud si kurt nepronajmete na delší dobu. V případě, že se Vám hraje dobře a máte celkově "dobrý čas", tím myslíme spisovně, že "you are having a good time", tak si můžete hru prodloužit na jak dlouho chcete. Tedy v případě, že po Vás nikdo nemá rezervaci. To by Vás samozřejmě vyfakovali. Pokud víte, že chcete tři hodiny, zabookujte si je předem. Zejména v odpoledních hodinách vzhledem k popularitě kurtů po Vás s velkou pravděpodobností bude hrát další tým.


Sex On The Beach


BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY || VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING || PAVEL TRČALA || ČESKÁ ASOCIACE PLÁŽOVÉHO TENISU || ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ